Noclegi

Noclegi

Szczegółowe informacje na temat rezerwacji Hotelu Silver:

Cena za nocleg jest ustalana przez Hotel Silver i jest zależna od tego na jak długo jest dokonywana rezerwacja, wszystkie ceny zawierają obowiązujący podatek VAT. Minimalna rezerwacja na 3 doby w terminie 02-09.09.2024.

Cena za dobę przy rezerwacji na:
– 3 doby – 480 PLN/doba
– 4 doby – 450 PLN/doba
– 5 dób   – 420 PLN/doba

Cena zawiera: śniadanie oraz możliwość korzystania z basenu, sauny, łaźni (wg. dostępności).
Parking na terenie obiektu jest dodatkowo płatny: 25 PLN/doba za samochód osobowy. 

Rezerwacja pokoi na zawody PIKC 2024 jest możliwa od 08.03.2024 od godziny 11:00 poprzez link (będzie on aktywny po w/w godzinie): 

https://tinyurl.com/pikc24plhotel
(bezpośrednio ze strony www.silverhotel.pl używając kodu ” PIKC_2024 „)

Rezerwacja pokoi z płatnością online*, możliwa jest wyłącznie za pośrednictwem strony www.silverhotel.pl  . Nie ma innej możliwości rezerwacji pokoi (tj. przez inne serwisy takie jak booking.com lub mailowo czy telefonicznie). W przypadku zmiany terminu imprezy, wszystkie rezerwacje zostaną przeniesione. Za system rezerwacji odpowiada Silver Hotel & Gokart Center, w przypadku pytań lub wątpliwości proszę kontaktować się z recepcją hotelu: booking@silverhotel.pl

*Rezerwacja może być bezkosztowo anulowana do dnia 31.07.2024. W takim przypadku wpłacona przedpłata zostanie zwrócona w terminie 7 dni od zgłoszenia anulowania rezerwacji. W przypadku anulowania rezerwacji po tym terminie lub niepojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu obiekt obciąży gościa za 100% wartości rezerwacji. W celu zagwarantowania rezerwacji wymagana jest przedpłata 100% wartości rezerwacji za pośrednictwem systemu płatności online.

SILVER HOTEL & GOKART CENTER

Rondo Hermana Hakena
70-001 Szczecin

Tel.: +48 91 44 12 500
Fax: +48 91 44 12 570
E-mail: rezerwacja@silverhotel.pl


Przejdź na stronę hotelu
Ważne

Dla zawodników


Poniżej znajdziesz najważniejsze linki dla osób chcących wziąć udział w zawodach.

Zgłoszenia

Zgłoś się do największych od lat zawodów kartingu halowego w Polsce i tej części Europy, pn. Polish Indoor Kart Chamionship

Rezerwuj hotel

Zarezerwuj miejsce w hotelu Silver Hotel & Gokart Center (hotel jest połączony z torem gokartowym, z restauracji Ferrina można obserwować rywalizację)

Rezerwuj treningi

Zarezerwuj treningi podczas oficjalnych dni treningowych (środa, czwartek, piątek)

Regulamin

Dowiedz się więcej na temat obowiązujących zasad i przepisów, które w większości punktów pokrywają się z zasadami obowiązującymi podczas Mistrzostw Świata (KWC)